Motivační video Greg Plitt – Můj Nesmrtelný Hlas

Dneska vám sem přidám motivační video Greg Plitt – Můj Nesmrtelný Hlas. Věřím že se vám video bude líbit. donutí vás se trochu zamyslet a v neposlední řadě vás nakopne abyste začli něco dělat!
Video přeložil James the Pirate, pokud se vám video zalíbí, doporučujeme navšívit jeho stránku, kde najdete další motivační videa.

Motivační video: Greg Plitt – Můj Nesmrtelný Hlas

Krátce o: Greg Plitt

Greg Plitt (3. listopadu 1977 – 17. ledna 2015) byl Americký fitness model, herec a bývalý Army Ranger. Zemřel při natáčení videa ve věku 37 let.

Byl certifikovaným osobním trenérem a vycvičil klienty z Los Angeles, kde žil. Byl členem oficiálního sportovního týmu MET-Rx a získal cenu MET-Rx atleta roku 2012. Byl autorem tréninkového programu MFT28, který představil Bodybuilding.com a objevil se na obalech nebo v editoriálech pro Maxim , AXL , American Health & Fitness , Fitness pro muže , Muscle & Fitness , FitnessRx pro muže.

Plitt říkal, že on byl fitness buff, protože jeho otec koupil domácí posilovnu, když Plitt byl v šestém ročníku. On byl dále inspirován poté, co viděl jak se jeho starší sestra měnila po jejím prvním ročníku ve Spojených státech námořní akademie. Plitt kdysi srovnal svou práci certifikovaného fyzického trenéra s jeho pracovním výcvikem vojenských rekrutů:

„Ta transformace, kterou vidíte, když se někdo stane vojákem,… mnozí z nich přicházejí s opravdovými špatnými postoji. Jsou to tvrdí kluci na ulici a nikdo jim neřekne, co mají dělat. Pak jednoho dne, Přijde k tobě plakat a řekne: „Potřebuju někoho, s kým si promluvíme.“ Náhle začnou měnit své cesty a stanou se muži, kteří vždycky chtěli být, a pak se na ně ostatní vojáci dívají jako na vzory, pak jsou hrdí a drží hlavu vysoko. To je to, co je na tom tak cool – být schopný někoho trénovat a transformovat a přinést všechny velké vlastnosti, které každý má.

Pokud se vám video líbilo doporučujeme ke shlédnutí další které najdete na webu překladatele PirateJames!

 

 

Zdroj informací: Wikipedia

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..