Greg Plitt- fitness model

Greg Plitt byl americký fitness model, herec a bývalý armádní strážce. Hrál například v americkém seriálu Brawo Work Out (úspěšná přehlídka fitness trenérů v Kalifornii). Kromě modelingu se věnoval i motivaci skrze svá videa, ve kterých dokázal lidi motivovat a přimět učinit změnu ve svém životě. Zemřel ve věku 37 ( † 17. ledna 2015 ), když ho během natáčení videa srazila lokomotiva.

O životě Grega Plitta

Greg Plitt
  • Greg Plitt se narodil 3. listopadu 1977 v Baltimore
  • Úspěšně absolvoval střední školu v Marylandu, kde se mimo jiné stal 3x v řadě národním šampionem v řecko-římských zápasech.
  • Po dokončení střední školy se přihlásil na vojenskou akademii ve West Point, kde sloužil 5 let u elitních jednotek U.S. Army Rangers
  • Zahrál si v několika filmech a objevil se na obálkách více než 250 časopisů
  • Certifikovaný fitness trenér
  • Mimo fitness ho bavil svět paraglidingu, kde byl certifikovaný instruktor s více než 2000 seskoky

Greg Plitt dokázal motivovat opravdu spoustu lidí, a stále je motivuje skrze videa která tu po něm zůstala. Věřil, že pokud člověk dokáže udržet svou mysl tak, aby zformovala jeho tělo, může dokázat cokoliv co bude chtít. Kladl důraz na to že všechno začíná právě ve vaší hlavě a že pokud chcete uspět, musíte mít správně nastavenou mysl. Každý nápad, myšlenka, překážka či strach se rodí právě uvnitř vaší hlavy.

Pokud nevidíte svůj život takový jaký byste ho chtěli mít, nemůžete čekat, že se stane realitou.

Greg Plitt, fitness a motivace

Greg Plitt

Greg Plitt byl fanouškem fitness už od mala. Stal se jím, když chodil do 6. třídy a jeho otec koupil domácí posilovnu. Mimo jiné ho inspirovalo jak se jeho sestra proměnila po prvním roce u námořní akademie Spojených států. Greg Plitt proto natáčel motivační videa a snažil se ukázat více lidem jak silná je lidská mysl. Věřil, že i kdyby to ovlivnilo a pomohlo 1 dalšímu člověku, pořád to má smysl.

Sebedůvěru nastartujete tím, jak se měníme v posilovně. Nesejde na tom kde v životě jsi. Můžeš být nahoře ale stejně tak můžeš být i dole! Je to jako horská dráha. Ale je to právě tvůj trénink a sebedůvěra co tě postaví zpátky nahoru na nohy. Cítíš se neporazitelně. Transformace není jen o proměně vašeho těla. Jakmile projdete tou dřinou a budete mít tělo, budete mít obrovskou výhodu v životě! Sebedůvěru v sebe sama a smýšlení, že můžete překonat cokoliv. Žádná překážka vás nezastaví. A to je ta část kdy se život stane zábavným. Tehdy se pro vás svět stave vaším hřištěm.

Podívejte se také na motivační video, které natočil Greg Plitt.

Citáty od Grega Plitta

  • „Není to o tom, kde začínáš a kde skončíš.. je to vzdálenosti, kterou v životě urazíš na které nejvíce záleží.”
  • „Největší selhání v životě není osoba, která spadne na zem. Je to osoba, která se nikdy nepostaví a nezkusí to.”
  • „Žijeme jen jednou, ale pokud žijeme správně, jednou to stačí.”
  • „Vteřinu za vteřinou ztrácíš tu možnost stát se tím, kým chceš doopravdy být. Převezmi kontrolu nad svým životem!”

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..