McGregor vs Khahib- zbývá ani ne měsíc do zápasu!

Pomalu ale jistě se blíží fanoušky očekávaný zápas v UFC 229 Conor McGregor vs Khahib Nurmagomedov.  McGregor se tak vrátí po 2 letech zpět do oktagonu, kde se naposledy utkal s Eddie Alvarezem.

Podle všeho to vypadá že před zápasem nebude ani pořádný trash talk, na který jsme u McGregora zvyklí. Podle všeho zůstane před zápasem v Irsku, kde podle trenérů pomalu ani nevychází z tělocvičny. Na jednu stranu je to dobře, ale před takto velkými zápasy je zvykem obvzlášť u Conora, že se na tiskových konferencích pořádně pustí do soupeře. Prozatím si na předzápasové konference musíme počkat..

Conor McGregor po řádění v New Yorku, kde přišel do styku s Nurmagomedovou partou, dostal za napadení autobusu trest. Musí tak chodit na hodiny ovládání hněvu a odkroutit si bude muset i nějaké ty veřejně prospěšné práce.

Conor McGregor vs Khahib Nurmagomedov

Nebyl by to Conor aby si do svého soupeře před zápasem nerýpnul apsoň na sociálních sítích. Konkrétně na instagramu, kde jako popis své fotky z tréninku napsal hlášku z filmu Rocky: „Když umře, tak umře. Aspoň dostanu zaplaceno dvakrát.“

Necháme to projít, ale nic mu neodpustíme. Ukáže se v kleci,“ vzkázal Irovi Nurmagomedův otec. Když je irský bojovník před několika dny nazval zbabělci, vzkázal mu: „Nebudu to nijak komentovat, odpověď mu doručí Khabib.“

Zápas se odehraje 6. října a proběhne v Las Vegas. Vítěz zápasu se stane šampionem lehké váhové kategorie, v současnosti tento titul náleží Nurmagomedovi.

Podle sázkových kanceláří je favoritem zápasu Khahib Nurmagomedov, na kterého je kurz 1,64. Na Conora McGregora je aktuální kurz 2,25. Co myslíte? Zvládne Khahib Irského bojovníka nebo si myslíte že McGregor ukáže co umí a poradí si s Nurmagomedovem? 

Zvěřejněno už bylo i promo video pro zápas McGregor vs Khahib

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..