Makaj.cz je internetový fitness magazín. Najdete tady různé články zaměřené na fitness lifestyle, cviky nebo tipy na chutné snídaně. Mimo jiné zde najdete různé motivační videa ale i články, zabývající se překonáváním překážek a zlepšováním se.

DPaM – Drž P*ču a Makaj bylo založeno v listopadu roku 2013. Od té doby jsme přidali na náš profil více než 13 000 převážně motivačních obrázků a utvořili komunitu skoro 50 000 fitness fanoušků! Nyní už je na čase přidat k facebook stránce také fitness magazín abyste u nás našli ještě více informací kolem fitness a motivaci!

Pokud začínáte se cvičením, nebo už nějakou dobu cvičíte, najdete u nás spoustu rad a tipů, které se vám můžou hodit. Ať už to jsou rady ohledně cvičení nebo tipy do kuchyně. Najdete u nás například tipy na dobré a chutné snídaně či recepty na skvělá míchaná vajíčka. Kromě toho i rady ohledně proteinu a dalších suplementů.

Samozřejmě u nás najdete taky rady ohledně různých cviků do posilovny a spoustu dalších tipů, které se vám můžou hodit. Mimo jiné zde najdete také kategorii motivace. Tam najdete nejrůznější články a videa, které vás znova nakopnou. Nenechte si utéct šance před očima, jenom proto, že jste čekali na lepší příležitost.

Doufáme, že se vám bude náš Fitness Magazín líbit.

DPaM tým